Тийнейджър се хвърли в плиткото на Струма

17-годишният младеж си е ранил главата заради ниското ниво на реката

https://blitz.bg/intsidenti/tiyneydzhar-se-hvarli-v-plitkoto-na-struma_news216207.html Blitz.bg

17-годишен е скочил в река Струма край Благоевград, ранил си е главата. Младежът се хвърлил във водата, тя обаче била едва 50-70 сантиметра и той пострадал, съобщава Struma.bg.

Младежът е закаран в болница, в момента лекарите го преглеждат, скенерът трябва да установи какви са пораженията от падането в коритото на река Струма. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай