Звездата от сериала Game of Thrones (Игра на тронове) Емилия Кларк без особено притеснение сподели своите фантазии в интервю за списание Glamour.
"Бих искала да видя Денерис на трона с трите си дракона. И, разбира се, да върна в шоуто всички симпатични момчета - да им се свалят панталоните и да се заснеме в едър план мъжкото достойнство на всеки един от тях", заяви с шеговит тон красавицата в отговор на въпрос какво би й се искало да види в сериала, съобщава БГНЕС.
Звездата добави, че с радост би се снимала отново в секс сцена с колегата си Мишиел Хюисман (който изпълнява ролята на Даарио Нахарис в Game of Thrones), тъй като на първо място "е било страхотно" и на второ - той има "невероятно тяло".
Актрисата разкри и пикантни подробности и за Джейсън Момоа (Кал Дрого), с когото също има смели сцени в сериала. Тя призна, че е видяла достатъчно, за да знае, че "тези размери биха изплашили мнозина". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.