Терминатор 5 излиза на екран през юни 2015

https://blitz.bg/kino/terminator-5-izliza-na-ekran-prez-yuni-2015_news208023.html Blitz.bg

Новият филм от поредицата "Терминатор" ще излезе на 26 юни 2015 година, съобщи киностудио Парамаунт. Съдбата на новата лента, която е пета в поредицата, беше несигурна в последната година. След успеха на "Терминатор: Спасение" се заговори, че се работи по пети филм и дори беше определен режисьор, Джъстин Лин, който обаче впоследствие се отказа от проекта.

След това новините секнаха и почитателите на поредицата се питаха дали в крайна сметка ще има пети филм. Но след намесата на Парамаунт изглежда по проекта отново се работи с пълна пара, съобщава "Холивуд Рипортър".

Излизането на филма през лятото на 2015 година е амбициозно начинание предвид информациите за още няколко ленти, които ще излязат на екран именно тогава. Сред тях са "Денят на независимостта" 2 и "Отмъстителите" 2, "Карибски пирати" 5, "Междузвездни войни: Епизод VII". Може да се каже, че това ще е лятото на продълженията.

"Терминатор" 5 няма да е отделен филм или продължение на "Терминатор: Спасение", а ще е част от съвсем нова трилогия със съвсем нов сюжет, разбира се, с участието на Арнолд Шварценегер.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай