40-годишен открадна автобус

https://blitz.bg/kriminalni/40-godishen-otkradna-avtobus_news56166.html Blitz.bg

40-годишен мъж с инициали Д.А. открадна автобус с добричка регистрация, собственост на „Пътнически превози” ООД Добрич.Сигналът за кражбата е подаден вчера в оперативната дежурна част на Второ РПУ на МВР в града. В издирването се включили полицаи и охранители на фирмата, които открили похитеното превозно средство в центъра на с.Стожер.

Мъжът е от Стожер и е с психично заболяване. Настанен е за лечение и наблюдение в психодиспансера в Добрич. /БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай