Какво не е наред на тази снимка с кралицата?

https://blitz.bg/lyubopitno/kakvo-ne-e-nared-na-tazi-snimka-s-kralicata_news530552.html Blitz.bg
Монархическият представител на Великобритания в Канада Дейвид Джонтсън  заяви, че е нарушил протокола и е докоснал Кралицата по време на официално събитие, но за това си имало причина.

Той искал да подкрепи 91-годишния монарх, докато слизала по стълбите в Къщата на Канада в Лондон вчера.

Той направил същото, докато напускала сградата, която тя посетила заедно със своя съпруг принц Филип, пише Новини Лондон.

В свое тв интервю той казва: „Естествено, че съм запознат с протокола. Просто исках да съм сигурен, че е добре, докато слиза по стълбите. Беше странно, имаше и килим, който беше малко мокър и хлъзгав, затова наруших протокола”.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай