На опашката нямаше хора за бустерни дози, но имаше такива, които са взели решение да се имунизират заради паричната добавка от 75 лева.
Междувременно в страната ни се наблюдава ръст на новозаразените, макар вариантът „Омикрон“ още да не е потвърден официално от Центъра по заразни и паразитни болести.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.