Поп певицата Анастейша, която се бори с рак на гърдата, сподели в Туитър, че изразява емоционалната си болка чрез музика за новия си албум.
Изпълнителката прекъсна европейското си турне през месец януари, след като лекарите й съобщили, че болестта се е проявила за втори път. Анастейша разкри, че вече са минали пет месеца, откакто е предприела "пътуването" и пише нови песни, докато се лекува от коварното заболяване.
"Пътят на борбата с рака ще бъде дълъг, а записването на новия албум по време на това пътуване е интензивно. Благословена съм, че имам подкрепата на семейството и приятелите си", написа в социалната мрежа изпълнителката./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.