Божидар Димитров: Докараха ме в болницата полужив

Имах 40 градуса температура, след три часа ме вдигнаха на крака, разказа историкът

https://blitz.bg/obshtestvo/bozhidar-dimitrov-dokaraha-me-v-bolnicata-poluzhiv_news401120.html Blitz.bg

На сърцето ми му няма нищо. Няма да ми правят сърдечна операция. Имам бронхопневмония. Това заявил за “24 часа” проф. Божидар Димитров от болничната стая в Правителствена болница. Вчера той беше изведен от реанимация и настанен в обикновена стая.

“Много съм доволен от грижите тук и лично на доц. Любомир Спасов. Шапка му свалям и на него, и на целия персонал. Болницата, която ръководи, е изключително модерно оборудвана. Докараха ме полужив, имах 40 градуса температура, след три часа ме вдигнаха на крака”, разказа историкът. В момента е на антибиотици и в добро настроение.

“Аз ще съм първият пациент на тази болница, умрял от съклет”, пошегува се шефът на НИМ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай