На сърцето ми му няма нищо. Няма да ми правят сърдечна операция. Имам бронхопневмония. Това заявил за “24 часа” проф. Божидар Димитров от болничната стая в Правителствена болница. Вчера той беше изведен от реанимация и настанен в обикновена стая.
“Много съм доволен от грижите тук и лично на доц. Любомир Спасов. Шапка му свалям и на него, и на целия персонал. Болницата, която ръководи, е изключително модерно оборудвана. Докараха ме полужив, имах 40 градуса температура, след три часа ме вдигнаха на крака”, разказа историкът. В момента е на антибиотици и в добро настроение.
“Аз ще съм първият пациент на тази болница, умрял от съклет”, пошегува се шефът на НИМ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.