Братя Диневи отбелязаха 3-ти март с пищен коктейл

https://blitz.bg/obshtestvo/bratya-dinevi-otbelyazaha-3-ti-mart-s-pishten-kokteyl_news38218.html Blitz.bg

За 16-та поредна година строителните предприемачи братя Диневи отбелязаха Националния празник 3-ти март с пищен коктейл и празнична заря, съобщава "Булфото".

Бизнесмените са известни с афинитета си към пиротехниката, която е неизменен спътник на всяко тяхно събитие. На пищния коктейл в бургаския хотел „Мираж” можеше да се забележат известните певци Ивайло Гюров, Нелина, Бони, Ева и Гого от „Тоника”, Жеко Стоянов и Богдан Томов, представители на местната власт, бизнес-партньори и приятели на братя Диневи. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай