Бизнесменът публикува следния виц в личния си профил във Фейсбук:
"В отговор на правителствената инициатива, от синдикатите предлагат да не се работи в първия ден след болничния"
По този начин Домусчиев даде да се разбере, че не приема пируетите на синдикалните босове, които за пореден път искат да си направят имидж върху гърба на работниците.
Истерията на синдикатите е налудничава на фона на изнесените от правителството данни, че стотици хиляди болнични съвпадат странно със сливането на празничните дни.
На всичкото отгоре, България е държавата с най-много почивни дни по време на празници, което води до огромни загуби в икономиката и скоро може да се окаже така, че в страната изобщо да не се работи.
Може би това е скритата цел на синдикатите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.