Двама бити в "Пирогов" с челюстни травми

https://blitz.bg/obshtestvo/dvama-biti-v-pirogov-s-chelyustni-travmi_news38194.html Blitz.bg

Двама мъже, пострадали от побой, са били приети снощи в рамките на 20 минути на лечение в УМБАЛСМ „Пирогов”, съобщиха от там.

В 20.40 часа с линейка на Бърза помощ беше транспортиран О.В. на 33 години. Той е настанен на лечение в отделението по лицево-челюстна хирургия с рани по лицето и лявото рамо. По първоначални данни той е бил бит в жк "Младост" от двама души.
В 21 часа от Годеч със сътресение на мозъка е докаран 50-годишният К.Д. Настанен е на лечение в Клиниката по неврохирургия на болницата. По първоначално данни е бит на автомивката в Годеч. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай