Двама в тежко състояние са настанени в "Пирогов"

https://blitz.bg/obshtestvo/dvama-v-tezhko-sastoyanie-sa-nastaneni-v-pirogov_news47815.html Blitz.bg

Двама мъже в тежко състояние са приети в "Пирогов" гази нощ, съобщиха от Института за спешна помощ. От Самоков е транспортиран 32-годишният В.П. Той е с прободни рани от нож в областта на гърдите и левия крак. Настанен е в Четвърта хирургия, с опасност за живота.

От жк "Стрелбище" е бил докаран 36-годишният, родом от Костенец, К.К. Той е със счупена кост на челото, контузия на мозъка, 8 рани по лицето и челото. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай