Джъстин Бийбър вбеси феновете си в Лондон

https://blitz.bg/obshtestvo/dzhastin-biybar-vbesi-fenovete-si-v-london_news186232.html Blitz.bg

Канадският певец Джъстин Бийбър вбеси феновете си в Лондон, като закъсня за концерта си с близо два часа.

Той пя в популярната зала О2 Арена, където трябва да се качи още три пъти. Първата му изява там обаче започна при доста напрегната обстановка, защото почитателите му сметнаха неговото забавяне за неуважение към тях. Най-ядосаните от тях побързаха да изразят мнението си в социалната мрежа Туитър.

Родителите на младежите също били доста недоволни, че изпълнителят се е появил едва към 22:30 часа, без да се съобразява, че хлапетата на следващия ден трябва да ходят на училище. Някои от феновете му дори пропуснали концерта, за да успеят да хванат последните влакове за околностите на Лондон.

Накрая никой не дал логично обяснение, но от ръководството на залата се извинили за забавянето./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай