Ексклузивно в БЛИЦ: Митко Динев проговори за Галена и Емануела!
Това е своевременния отговор на Динев за нещата изписани по негов адрес
„Не съм проявявал интерес в личен план към Галена и не съм се изказвал негативно спрямо нея или мъжа и. Това би било повече в стила на бившата ми половинка, която е “оплюла” кажи-речи всеки с който работи. В това вкючвам-колежки, с които публикува селфита, а и работодатели.
Колкото до първоначалната ми теза и тук говоря от името на фамилията ми, Галин и Галена са уважавани познати, като тя е била изпълнител на наши семейни празници. Те са успели хора в своите професии. Тя е два пъти певица на годината, а той инвеститор за 2012.
За Емилия Цветкова (Емануела), чакам влизането и в известен телевизионен формат, заради зрелището, което съм убеден, че ще поднесе на цялата ни аудитория. В крайна сметка професията и е да забавлява хората с нейния пиперлив език, който често работи на принципа:
"нека не позволявам на истината да попречи на една добра история".
Последвайте ни
Еби на ред докато си млад ,защото след време ,като не ти става ,само ще лижеш , колкото и пари да имаш ,а курвите никога няма да свършат !!
НЕ ЗНАМ ЗАЩО ВЪОБЩЕ ИМ ПРАВИТЕ РЕКЛАМА НА ТИЯ КВИЧАЩИ СПЕРМОЯДИ. ЯВНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ПЛАЩА ЗА ТОВА ЛОША РЕКЛАМА НЯМАЛО НО МОЛИМ ВИ УВАЖАВАЙТЕ ЧИТАТЕЛИТЕ СИ НЕ СМЕ ТОЛКОВА ЧАК ТЪПИ ЗА ДА НЕ УСЕТИМ ДАРБАТА ОТ БЕЗДАРИЕТО А ТЕЗИ И ДВЕТЕ СА БЕЗДАРНИ САМО С РЕКЛАМА НЕ СТАВА ДА ЗНАЕТЕ
Тази Галена ли е каква е незнам но знам, че е проститутка От там на сетне няма нужда да коментираме
Диневи чукат само проститутки
Не че нещо,ма да питам,къде е завършил Митко?! Моя татко е машинист,и такива каки не са мипо джоба. Виж на размер /21см/ го докарвам,ама явно не това е важно!
До коментар [#5] от Gavarit Maskva Батька,проблема не е в размера,а в джоба. И аз имам 21см в неразположено и 27см в кеф положение,ама джоба ми е 1см. Виж да направиш нещо от към финансите. 2-3 метра джоб е добре за баровец,ти се ориентирай като за начало към 50см. Там ше барнеш кварталните брантии,а после идва висшата класа. Само да ти обадим ,че от милиардер ше се наложи да станеш милионер,ама тва са малки подробности! :-)
Умен . обраован и постигнал вси4ко с труд млад мъж .Това е бъдещето на България . Гарантирано от ГЕРБ и Дедо .
И ний ся кво тряа прайм ?
До коментар [#7] от Свинаров ГЕРБ обещаха същото като БКП,БСП,Атака,СДС,РефБлок,ПФ,ДПС,ТРИФОНОФ,БАРЕКОФФ и другите дет ше са пръкнат. Ей сегаСлавчо Трифонофф ви сваля звезди от нИбьето и него ше го вкарате в играта,ма после като пиете една ракия да не викате - бах маааму нийй така си мислихми пък то ко станъ!
Смятам,че Диневи са цивилизована фамилия на високо ниво,за да ги забъркват в подобни интриги. Мисля,че просто искат да им подробят авторитета,но това което е градено и възпитано в годините трудно ще бъде потъпкато от пошлите фолк скандали!
Ако не са разпоретини и курволяци ще са "мъже"- миндили в "информацията"! Как пък някой от мъжете не се показа по-умен и поне да замълчи, за разлика от разпоретините-еб-л боклук, еб-л, ами трай си и не се показвай, ама не-глупостта не прощава!
КОНЦЛАГЕР ЗА ИЗБРОЕНИТЕ В СТАТИЯТА КОНЦЛАГЕР !
Не, че си правя илюзии, че този момък е чел Марк Твен, но: "По-добре дръжте устата си затворена и оставете хората да ви смятат за глупави, отколкото да я отворите и да разсеете всички съмнения".
Браво ! Евала на момчето, нека покаже най-после тази Емануела колко дива селянка е!
Динев какво им се обясняваш на тези миндили не са ти на нивото можеш да си ги наемеш когато поискаш
Проститутка е майка ти , бе , мухъл! Галена е една от малкото чалгарки дето си има 10 години мъж и са страхотна двойка. Дмамата изкарват на месец колкото ти за цял живот не можеш. То затова и будят в теб злоба и завист.
До коментар [#14] от Ася За "браво"е късно..Помисли ли той,преди да "заплоди" "дивата селянка"-по вашия израз.?Богатите от рано би трябвало да са наясно с подбудите на околните..След като най-обикновените виждаме колко "приятели"имаме,ако нямат никаква полза от нас..