Ето какво се случва на АМ "Струма" след трагедията с 45 жертви

Движението в посока Дупница остава ограничено

https://blitz.bg/obshtestvo/eto-kakvo-se-sluchva-na-am-struma-sled-tragediyata-s-45-zhertvi_news853668.html Blitz.bg
Изтеглиха опожарения автобус от АМ „Струма“. Движението при км 32 в посока София е възстановено, съобщава Нова телевизия.

Движението в посока Дупница остава ограничено и се осъществява през обходен маршрут: п.в. Даскалово – Перник – Радомир - п.в. Д.Диканя.

Трафикът в района се регулира от „Пътна полиция“.

Движението в участъка бе спряно заради тежкия инцидент с автобус, при който загинаха 45 души, а други седем пострадаха. 

Фаталният за жертвите участък от магистрала „Струма” остана затворен през целия ден и в двете посоки. Трафикът се отвежда по заобиколен маршрут през Радомир и Перник. 


 


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай