Ето я най-горещата точка в София днес, всички бягат натам

Отново опашка за ваксини пред „Пирогов“, повечето хора чакат за реимунизация или за бустерна доза

https://blitz.bg/zdraveopazvane/eto-ya-nay-goreshtata-tochka-v-sofiya-dnes-vsichki-byagat-natam_news859677.html Blitz.bg
И днес се изви дълга опашка от желаещи да се ваксинират срещу коронавирус пред „Пирогов“.

Повечето хора чакат за реимунизация или за бустерна дозa.

За последната година са поставени общо 3 658 694 дози ваксини, като със завършен ваксинационен цикъл са 1 899 249 души. Трета доза са си поставили вече 253 545 души.

Не е истина какво се случва пред „Пирогов” насред празниците

В „Пирогов“ се поставят ваксини срещу коронавируса и на деца от 5 до 11 години, но това става след предварително запазване на час.

Имунизационният център, както и педиатричният кабинет на „Пирогов“ работят до 3 януари всеки ден от 9 до 16 ч. Единствен почивен ден е 1 януари.
 


 


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай