Днес пред ОДП-Хасково дойдоха много по-малко полицаи и пожарникари да пият минерална вода, отколкото се събраха да пушат миналата събота. Но това е защото част от служителите на МВР тази сутрин отпътуваха за София, за да се включат в националното пиене на вода, което провеждат колегите им в столицата, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в София.
Но днес хората на министър Миков получиха официалната подкрепа на таксиметровите шофьори от Хасково в лицето на съкратения военен Красимир Желев, който в момента е таксиметров шофьор. Той дойде лично пред сградата на МВР за да предаде решението на колегите си да ги подкрепят./Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.