К-19 уби 50-г. зам.-шеф на полицията в Хасково

Кариерата на комисар Георги Бехов започва от икономическа полиция – Димитровград

https://blitz.bg/zdraveopazvane/k-19-ubi-50-g-zam-shef-na-policiyata-v-haskovo_news781620.html Blitz.bg

Заместник директорът на ОД МВР комисар Георги Бехов е починал в хасковската болница, съобщиха от полицията, цитирани от haskovo.live.

След положителен PCR- тест 50-годишният Бехов бе приет първо в Специализираната болница за активно лечение на пневмо-фтизиатрични заболявания, но след рязкото влошаване на състоянието му снощи е транспортиран по спешност в МБАЛ-Хасково, където е починал.

Кариерата на комисар Георги Бехов започва от икономическа полиция – Димитровград. От 2014 година той е Началник група в сектор „Противодействие на икономическата престъпност” при ОД МВР Хасково.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай