Към 16.00 часа: 37.9% от варненци пият боза, 25.7 чакат пред портите

16.9% се качиха на "Чавдар"-ите, 9.8% пият хапчета

https://blitz.bg/regioni/kam-1600-chasa-379-ot-varnenci-piyat-boza-257-chakat-pred-portite_news208365.html Blitz.bg

Неделната свободна програма във Варна даде възможност на гражданите да импровизират в прекарването на почивния ден. Две от основните занимания продължават да бъдат с чувствително преимущество пред останалите.

Към 16.00 часа само 12% от жителите на морската столица са излезли навън в очакване на по-светло бъдеще. Най-много от тях - 37.9%, решиха да си почиват, пиейки боза. 25.7% пък застанаха пред портите с надеждата оттам да излезе т.нар. възход.

Останалите предпочитания са далеч назад. От тях все пак се открояват разходката с автобуси "Чавдар" - 16.9%, и груповото пиене на хапчета - 9.8%. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай