"Благодаря ви за даренията, енергията и отзивчивостта, с която участвахте и този път в цялата страна. Донесохме мигове на радост на деца, възрастни, болни и самотни хора. Показахме съпричастност, топлина и грижа към тях в навечерието на светлите християнски празници", обърна се тя към местните организации, членовете на НС, депутатите, младежите, жените-социалистки и ветераните в БСП.
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.