Корнелия Нинова благодари на социалистите за участието им в "Солидарен Великден" СНИМКИ

Показахме съпричастност, топлина и грижа към тях в навечерието на светлите християнски празници, написа вицепрмиерът

https://blitz.bg/obshtestvo/korneliya-ninova-blagodari-na-socialistite-za-uchastieto-im-v-solidaren-velikden-snimki_news882309.html Blitz.bg
Лидерът на БСП и вицепремиер Корнелия Нинова благодари в писмо до социалистите, които се включиха в третата поредна ежегодна кампания на левицата "Солидарен Великден".
 
"Благодаря ви за даренията, енергията и отзивчивостта, с която участвахте и този път в цялата страна. Донесохме мигове на радост на деца, възрастни, болни и самотни хора. Показахме съпричастност, топлина и грижа към тях в навечерието на светлите християнски празници", обърна се тя към местните организации, членовете на НС, депутатите, младежите, жените-социалистки и ветераните в БСП.
 


 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай