Куче сгази пешеходец в Пенсилвания

https://blitz.bg/obshtestvo/kuche-sgazi-peshehodec-v-pensilvaniya_news191412.html Blitz.bg

Куче, оставено без надзор в кола, е сгазило пешеходец в град Йорк, Пенсилвания. Животното неволно включило на скорост автомобила и предизвикало инцидента.

Полицаи твърдят, че возилото е било оставено с работещ двигател, а кучето се намирало на предната седалка. Все още не е известно как псето е съумяло да приведе моторното превозно средство в движение.

Пешеходец, който работи в близка компания за скрап, се опитал да спре колата, преди да се блъсне в друга паркирана кола, но не успял и останал заклещен между двата автомобила.

Мъжът припаднал и бил закаран в болница. Той е без опасност за живота. Полицията все още издирва небрежния собственик на кучето и колата./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай