Майка лепи петдесетачка на полицаи, за да отърве сина си

Патрулът спипал Евгени без шофьорска книжка и лични документи

https://blitz.bg/regioni/mayka-lepi-petdesetachka-na-policai-za-da-otarve-sina-si_news207633.html Blitz.bg

Късно снощи край кв. "Раковица" в Берковица полицейски автопатрул спрял за проверка водач на "Опел Астра". Оказало се, че 19-годишният Евгени С. е без документи за самоличност и шофьорска книжка. Докато служителите на реда пишели акта на неправоспособния младеж, пристигнала майка му Славяна В.

Жената се приближила до полицаите, хвърлила върху служебната кола 50 лева и им казала да взимат парите и да ходят да се почерпят. На местопроизшествието е извикан втори патрул и 38-годишната жена е задържана за едно денонощие. По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай