МВР пусна СНИМКИ на полицаи с кучета и автомати, ставаме ли полицейска държава?

Тази Коледа ще ги виждате навсякъде - по базарите, главните улици, около търговските центрове, по автогари и летища, казват още от ведомството

https://blitz.bg/obshtestvo/mvr-pusna-snimki-na-policai-s-kucheta-i-avtomati-stavame-li-policeyska-darzhava_news992955.html Blitz.bg

Странно съобщение-успокоение пуснаха на страницата си във Фейсбук от МВР. Там бяха публикувани на облечени в черно, въоръжени служители на реда, с кучета.

„Тази Коледа ще ги виждате навсякъде - по базарите, главните улици, около търговските центрове, по автогари и летища. Само не бива да се плашите. Те са там заради вашата сигурност“, гласи посланието.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай