Няма купувачи за вилата на "Нова Плама"

https://blitz.bg/obshtestvo/nyama-kupuvachi-za-vilata-na-nova-plama_news26658.html Blitz.bg

Търгът с тайно наддаване за продажбата на вилата на плевенската рафинерия «Нова Плама», обявен за днес, се провали. Това съобщи съдия Силвия Кръстева, пресаташе на Плевенски окръжен съд.

По данни на синдиците до 13.30 часа днес не са се явили желаещи да наддават търгът не се е осъществил.
При това положение по закон трябва да се проведе нов търг като началната цена ще бъде 80 % от оценката, която е посочена от определения оценител. 1 132 000 лева е оценката за вилата, определена от оценителя "Амрита" ООД – София. Вторият търг ще е явен и ще се проведе през януари 2009 година. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай