Няма сигнали за населени места без ток и вода

https://blitz.bg/obshtestvo/nyama-signali-za-naseleni-mesta-bez-tok-i-voda_news28594.html Blitz.bg

Обстановката в страната е спокойна, няма постъпили сигнали за населени места без ток или вода, информират от Гражданска защита.

Екипи на „Гражданска защита” са се включили в преместването на паднал от мост в дере автомобил след катастрофа в община Елена (Велико Търново). Пострадали са четирима души без опасност за живота.
Спасителната група е извадила автомобила на безопасно място. Във Враца пък снощи екипи на „Гражданска защита” са събрали живак от счупил се термометър. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай