Общинската съветничка от „Спаси София“ Пламена Терзирадева попарила граждани на „Витоша“, които я сигнализирали за екопроблем от нейния ресор. Такова твърдение правят будни граждани, пише Tribune.bg, в затворена група на район Лозенец, живеещи под „Макси“.
Казусът, издразнил общинарката, касае река Аджибарица, затлачена от паднали дървета. От коментарите става ясно, че екопроблемът е съвсем близо до дома на самата Терзирадева.
Дамата обаче е непоклатима и отрязва всякакви претенции, които може да адресира за решаване на проблема.






Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.