Обвиниха бивш зам.-министър от ГЕРБ за злоупотреба с европари!

Александър Манолев е привлечен към наказателна отговорност

https://blitz.bg/obshtestvo/obviniha-bivsh-zam-ministar-ot-gerb-za-zloupotreba-s-evropari_news670575.html Blitz.bg

Окръжна прокуратура -Благоевград е привлякла като обвиняем подалия оставка зам.-министър на икономиката Александър Манолев за злоупотреба с евросредства.

Привлечена като обвиняема за престъпление, засягащо финансовите интереси на Европейския съюз, е и Анна Димитрова.  

Престъплението е извършено от двамата в съучастие и при условията на продължавано престъпление. От прокуратурата цитират и члена на обвинението - чл.248а, ал.3, вр. ал.2 вр. чл. 20, ал.3 и ал.4 вр. чл. 26, ал.1 от НК.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай