Осъдиха пиян тарикат, псувал селски кмет

https://blitz.bg/obshtestvo/osadiha-piyan-tarikat-psuval-selski-kmet_news49591.html Blitz.bg

37-годишният Р.Д. от бургаското село Кръстина бе осъден да заплати 100 лв., че под въздействието на алкохол е употребил нецензурни думи и фрази по адрес на кмета на селото.

Пияницата срещнал кмета на улицата и започнал да го псува пред изненаданите си съселяни. В резултат на съдебното заседание на състав на Бургаския районен съд е взето решение на Р.Д. да се наложи административно наказание глоба в размер на 100 лв. Съдът се мотивирал, че грозните сцени станали на публично място и са уронили престижа на селския кмет. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай