Глутница озверели кучета са нападнали мъж в столичният парк „Свети Петър и Павел” до бул. "Константин Величков" и "Възкресение". Инцидентът е станал рано таи сутрин, съобщиха за БЛИЦ очевидци.
Пострадалият мъж, който по непотвърдена информация работи като лекар, се е прибирал от работа към 5 часа. Вървейки през парка, бездомните псета са се нахвърлили върху него.
Мъжът е нахапан жестоко по ръцете и краката. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.