Първо в БЛИЦ! Озверели псета нахапаха зверски мъж в столичен парк

Пострадалият е с наранявания по ръцете и краката

https://blitz.bg/stolitsa/parvo-v-blic-ozvereli-pseta-nahapaha-zverski-mazh-v-stolichen-park_news393796.html Blitz.bg

Глутница озверели кучета са нападнали мъж в столичният парк „Свети Петър и Павел” до бул. "Константин Величков" и "Възкресение". Инцидентът е станал рано таи сутрин, съобщиха за БЛИЦ очевидци.

Пострадалият мъж, който по непотвърдена информация работи като лекар, се е прибирал от работа към 5 часа. Вървейки през парка, бездомните псета са се нахвърлили върху него.

Мъжът е нахапан жестоко по ръцете и краката. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай