Първо ВИДЕО от тежката катастрофа след кола, попаднала в дупка

https://blitz.bg/obshtestvo/parvo-video-ot-tezhkata-katastrofa-sled-kola-popadnala-v-dupka_news589915.html Blitz.bg
Появи се първо видео от тежка катастрофа, станала след като кола е попаднала в дупка, за която БЛИЦ първо писа. 

Инцидентът е на кръговото кръстовище в "Младост" - на околовръстен път до разклона за "Горубляне". По данни на самия шофьор той пътувал за "Горубляне", когато попаднал в дупка на пътя, завърта се и се удря със страшна сила в автобус.

От сблъсъка колата отскача, минава в насрещното платно, където се забива челно в автомобил. 


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай