Пет бебета се родиха в "Майчин дом" в коледната нощ, съобщи д-р Божидар Налбански, ръководител на дежурния екип. Три от децата са момчета, а две са момичета.
Засега само две от бебетата вече имат име. Те ще се казват Стоил и Венцислав. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.