Пет бебета проплакаха в "Майчин дом" в София тази нощ

https://blitz.bg/obshtestvo/pet-bebeta-proplakaha-v-maychin-dom-v-sofiya-tazi-nosht_news28495.html Blitz.bg

Пет бебета се родиха в "Майчин дом" в коледната нощ, съобщи д-р Божидар Налбански, ръководител на дежурния екип. Три от децата са момчета, а две са момичета.

Засега само две от бебетата вече имат име. Те ще се казват Стоил и Венцислав. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай