Петък - ден на майстора за КАТ

Службите на "Пътна полиция" затварят заради нова система

https://blitz.bg/obshtestvo/petak-den-na-maystora-za-kat_news405577.html Blitz.bg

Петък без КАТ. До края на деня службите на „Пътната полиция” в цялата страна няма да извършват никакви услуги, свързани с наложени глоби по наказателни постановления и плащания по тях, съобщава Нова телевизия.

Причината е инсталиране на нова версия на автоматизираната информационна система в структурите на „Пътна полиция”.

По традиция звената на КАТ не работят през почивните дни, така че всички услуги свързани с глоби, ще могат да се ползват от началото на следващата седмица. И все пак – за желаещите да бъдат изрядни навреме, остава възможността сумата за наложени санкции да се преведе по банков път. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай