“Пирогов” с 300 000 лв. дарение

https://blitz.bg/obshtestvo/pirogov-s-300-000-lv-darenie_news28314.html Blitz.bg

300 000 лв. получи института за спешна помощ “Пирогов” от GLOBUL. Средствата ще бъдат използвани за ремонтни дейности и за обновяване на материалната база на болницата.

Дарението е част от социалните дейности на мобилния оператор. Изключително съм благодарен на Глобул за направеното дарение и вярвам, че това един добър пример за отговорно поведение на частния бизнес, който ще бъде последван и от други компании в България. Подобряването на материалната база в болницата е едно от предпоставките за по-добро обслужване на нашите пациенти”, е мнението на доц. д-р Димитър Раденовски, изпълнителен директор на Пирогов.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай