Пловдивчанин: Видях да товарят бюлетини в таксита

- Бил съм застъпник и знам как изглеждат книжата

https://blitz.bg/obshtestvo/plovdivchanin-vidyah-da-tovaryat-byuletini-v-taksita_news198913.html Blitz.bg

Пловдивчанин, който пожела да остане анонимен от съображения за сигурност, заяви пред TV 7, че видял днес в район „Южен“ да изнасят бюлетини в чували и да товарят в таксита.

„Бил съм застъпник и знам как изглеждат чувалите с бюлетини. Питам защо днес трябва да се разкарват“, възмущава се очевидецът и допълни, че хората, които носили чувалите, не можели да скрият притеснението си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай