„Медицинската сестра е грижата за пациента.
Медицинската сестра е човечността към пациента.
Медицинската сестра е утехата на пациента.
Медицинската сестра е страстта на болницата.
Без вас не можем!
Честит празник скъпи колеги и приятели медицински сестри!“, написа проф. Ангелов в личния си фейсбук профил, където сподели и снимка, на която позира с негови колежки пред Александровска болница.
![]()
БЛИЦ припомня, че по-рано днес и шефът на ВМА ген. Мутафчийски честити празника на медицинските сестри.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.