"Орлов мост" е блокиран за поредна вечер. По-голямата част от протестното шествие достигна до кръстовщето и блокира движението. Част от протестиращите все още се предвижват по бул. „Цар Освободител”, друга част останаха пред Народното събрание.
Някои от участниците в 49-ия ден от протеста надуват свирки и носят български знамена. Сред хората има много велосипедисти, има и насядали на земята.
Протестиращите пред Народното събрание палят свещи, а група от тях бият тъпани, седнали на паветата. Пред паметника на Цар Освободител са поставени две пиана - бяло и черно. На тях желаещите могат да свирят. На бялото пиано има лозунг, които гласи "Отсвирвам ви", "Ела и ти на площада - тук сме за твоето бъдеще"./БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.