Ресторантьор категоричен: Няма да спазим заповедта на Кацаров

По думите му държавата не е отпуснала "нищо една стотинка" в помощ на бизнеса

https://blitz.bg/zdraveopazvane/restorantyor-kategorichen-nyama-da-spazim-zapovedta-na-kacarov_news838753.html Blitz.bg

Няма да я спазваме, тъй като не е подкрепена с икономически или социални мерки. Голяма част от колегите ще продължат да работят. Това заяви в ефира на bTV Павлин Петров от Българската асоциация на заведенията.

"На 19 август излезе заповед, при която се казва, че при напълно ваксиниран персонал и клиенти заведенията могат да работят при пълен капацитет. Две седмици по-късно вече се казва, че няма да могат да работят'', припомни Петров.

По думите му държавата не е отпуснала "нищо една стотинка" в помощ на бизнеса.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай