Самолет кацна аварийно на летище „Васил Левски“ в София заради спешна медицинска ситуация с един от пасажерите. Това съобщиха от Министерството на транспорта.
Според министерството пасажерът е болен от диабет и е имал нужда от специализиран преглед на земята.
Самолетът е летял от Амстердам до гръцкия остров Родос.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.