Сигнал до БЛИЦ! Четири дечица по спешност в "Пирогов", натровили са се!

https://blitz.bg/stolitsa/signal-do-blic-chetiri-dechica-po-speshnost-v-pirogov-natrovili-sa-se_news564925.html Blitz.bg

Деца от град Банкя се натровиха от храна и постъпиха в в УМБАЛ "Пирогов". В лечебното заведение към момента са закарани 4 момчета на възраст около 12 години, съобщава читател на БЛИЦ.

Не е ясно какво е причинило неразположението на малчуганите и дали няма още натровени, чиито симптоми към момента не са така силно изявени.

Лекари се грижат за момчетата и се опитват да установят какъв е източникът на натравянето. 

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай