Служителите от паспортните служби и КАТ в страната масово не уведомяват гражданите, че могат да си спестят банковите такси при издаване на лични карти, задгранични паспорти и шофьорски книжки.
В службите за издаване на лични документи и подразделенията на КАТ в столицата и по-големите градове са монтирани общо 402 ПОС терминала, съобщава "24 часа".
Проверка установи, че хората не подозират за възможността да платят директно на гише, като си спестят банковата такса. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.