Столичани събраха още 360 куб.м боклук от градинките

https://blitz.bg/obshtestvo/stolichani-sabraha-oshte-360-kubm-bokluk-ot-gradinkite_news43155.html Blitz.bg

През днешния ден в почистването се включиха 927 столичани. Изчистени са 755 дка улици. Извозените до момента днес отпадъци са 360 куб.м. Това докладваха от столичната община.

От началото на пролетното почистване на 2 април до сега в него са се включили 9 061 граждани. Измити са 20 улици и са почистени 3 397 дка улици. Извозените отпадъци са 1 954 куб.м.
За пет дни са почистени 1 807 градинки и междублокови пространства. Залесена е 2 482 кв.м. територия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай