Столичният инспекторат глоби камион на кризисния щаб

https://blitz.bg/obshtestvo/stolichniyat-inspektorat-globi-kamion-na-krizisniya-shtab_news45376.html Blitz.bg

Служител на Столичния инспекторат състави акт на водач на товарен автомобил на ДП „Транспортно строителство и възстановяване”, който работи по поръчка на Националния кризисен щаб (НКЩ), съобщиха от Столична община.

 Самосвалът е превозвал земни маси до депо „Враждебна” без предпазно чергило. По този начин се нарушава Наредбата за поддържане и опазване на чистотата и управление на отпадъците на територията на Столична община. Установено е, че още два автомобила с надпис „Национален кризисен щаб” се движат без предпазни чергила. Това е предпоставка за разпиляване на земни маси по пътното платно. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай