Столичният кмет и синдикатите ще бистрят заплатите в столичния транспорт

https://blitz.bg/obshtestvo/stolichniyat-kmet-i-sindikatite-shte-bistryat-zaplatite-v-stolichniya-transport_news26664.html Blitz.bg

Кметът на София Бойко Борисов ще се срещне утре в 9. 30 ч. с лидерите на КНСБ и "Подкрепа", - Желязко Христов и Константин Тренчев, за да обсъди с тях повишаването на финансовите възнаграждения на служителите в столичния градски транспорт.

Срещата ще се състои в Столична община.
Едно от последните предложения към стачните комитети в трите дружества на столичния транспорт беше за 20% увеличение на заплатите, както и повишение от 9 на 12 лв. на сумата за храна на отработен ден. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай