Попълнете търсена ключова дума или фраза

Сигнал до БЛИЦ: В България и чужденците започнаха да паркират където им падне

https://blitz.bg/obshtestvo/stolitsa/signal-do-blits-v-blgariya-i-chuzhdentsite-zapochnakha-da-parkirat-kdeto-im-padne_news404760.html Blitz.bg

Дипломатически автомобил бе спрял на място за инвалиди, никаква реакция от полицията, сигнализира наш читател

София, България 11 Апр. 2016, 12:45 3639 прочита 0 коментара
На 9 април очевидец, който се е намирал в центъра на София е заснел неправилно паркирал дипломатически автомобил и изпрати снимката до БЛИЦ. На фотоса ясно се вижда, че лъскавият мерцедес е паркиран на място, предназначено за инвалиди и съответно обозначено със синя боя.
&nbsp;Наглото паркиране, което наблюдаваме непрекъснато в столицата и по-големите градове, очевидно става заразително щом и чужденците започнаха да спират където нямат право и не им пука, пише още нашият читател. Все пак, за да бъде максимално обективен той проверил дали на стъклото на колата няма стикер за правото да се паркира на това място и не е открил нищо.<br /> <br /> Той с право пита-дали дипломатическия номер дава някакво право да се нарушава закона и ако е така, защо в САЩ глобяват наред, без да гледат дали колата е с дипломатически или обикновен номер, а при нас никой от съответните институции не прави нищо. /БЛИЦ <br />

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

0 Коментара:

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам