Днес децата от всичките хасковски детски градини се включиха в Празника на хвърчилата, организиран от отдел “Образование” на общината. Най-красивите хвърчила се издигнаха над града пуснати от хълма на Ямача.
Гледката беше невероятно красива.
Децата, които не си бяха направили хвърчила, рисуваха на тротоара или се състезаваха с тротинетки. Всички бяха наградени с подаръци и лакомства. /Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.