Атрактивно возило, паркирано пред Министерство на правосъдието в София, събра очите на минувачи и потребители на социалните мрежи.
Жълто „Ферари“ беше спряло точно на жълтите павета и беше снимано от потребители във Фейсбук.
Авторът на снимката не публикува повече подробности около спортната кола, но за сметка на това коментарите са доста цветисти:
„Това не е правосъдие! Ферарито трябва да бъде с цвят червен!“
„Добре че и собственикът на колата е на снимката, за да стане ясно, че с честен труд всичко се постига.“
„Не ги карат много“, „чупливи били“, „И май не може да им се слага газова“.
![]()
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.