Земетресение от 2.8 по Рихтер регистрирано южно от София

https://blitz.bg/obshtestvo/zemetresenie-ot-28-po-rihter-registrirano-yuzhno-ot-sofiya_news19175.html Blitz.bg

Земетресение от 2.8 по скалата на Рихтер е било регистрирано снощи в 23:38 часа, съобщиха от “Гражданска защита”, позовавайки се на данни от Сеизмологичния център към Геофизичния институт към БАН.

Епицентърът на труса е бил на около 90 километра южно от София. Земетресението с магнитуд 2.9 по скалата на Рихтер е било усетено слабо на територията на община Банско, област Благоевград. Няма данни за жертви и разрушения. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай