Мария А. и Виолета Д. се хванаха за косите заради Бойко Борисов в бакалия в Ловеч тази вечер. 50-годишните евини щерки потрошили хладилната витрина по време на схватката. Само по чудо те се разминали без видими наранявания.
Според очевидци битката между двете достолепни жени започнала след спор за качествата на неформалния лидер на ГЕРБ и столичен кмет. В хода на двубоя едната от съперничките счупила токче на ботушите си за над 120 лв. Клиенти разтървали двете пишман политикантки. /Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.