Бенямин Нетаняху пожела успех на Борисов при управлението

https://blitz.bg/politika/benyamin-netanyahu-pozhela-uspeh-na-borisov-pri-upravlenieto_news57934.html Blitz.bg

Министър-председателят на Израел Бенямин Нетаняху поздрави българския премиер Бойко Борисов с встъпването му в длъжност. В телеграма до него той му пожела успех при управлението на страната ни за постигане на растеж и просперитет.

«Радвам се, че се видях с Вас миналата година в Тел Авив и очаквам, че предстоящият Ви мандат начело на българското правителство ще допринесе за по-нататъшното развитие на двустранните ни отношения», пише Нетаняху./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай