Борисов с остър залп по ПП-ДБ: Попска работа! ВИДЕО
Това вече не е меморандум, а подготвен материал, върху който се водят преговори, отбеляза лидерът на ГЕРБ
"Това, което чух вчера от колегите, вече не е меморандум, а подготвен материал, върху който се водят преговори. Водим преговори всеки ден, но сега съм разочарован от колегите от "Продължаваме промяната" (ПП) и "Демократична България" (ДБ), защото провалят строежа на ядрената централа.
Гласуваха против, което не е добър знак", това коментира пред журналисти в кулоарите на парламента Бойко Борисов.
"Запознах се вече с меморандума. И точно ми е като попската работа, където един поп казва - няма да гледате какво правя, а ще слушате какво говоря.
Парцелиране на държавата и Ники да пътува: Лъснаха опорките в меморандума на ПП-ДБ
В него пише, че кандидатурите трябва да са прозрачни, непартийни, неярки, експертни. Даже съм си отбелязал някои" - каза Борисов и извади лист, на който уточни, че "си е записал някои от назначенията на ПП-ДБ.
"Те изпратиха Станислав Тодоров за шеф на най-големия регулатор – КЕВР. Депутат от ПП, ярка политическа фигура", изтъкна Борисов.
„А пък за Петър Петров да не говорим - основен участник в предизборната кампания, депутат от ПП, за заместник-шеф на ДАНС. Като около месец с г-н Петков водихме разговори да ме убеди, че той трябва да стане шеф на ДАНС. Виждате ли колко са непартийни, прозрачни, експертни?“, попита той.
„И г-н Гюров в БНБ – ярка политическа фигура. Завчера по кой прозрачен принцип избраха шефа на АДФИ? Къде се произнесоха неправителствените организации? Чий глас чухме? С кого се консултираха? А шефа на митниците? Може да е добър, ама защо смениха стария?“, продължи Борисов.
„Чрез своите говорители – защото имат много говорители и много подкрепящи ги медии, те пръскат тези в общественото съзнание, че това са някакви борци за чистота. А всичките им действия до този момент показват точно обратното“, добави той.
Борисов припомни, че ГЕРБ е докарал за вицепремиер българския еврокомисар Мария Габриел. От своя страна ПП-ДБ са вкарали в Министерския съвет ярки политически фигури като акад. Николай Денков, Асен Василев, Андрей Цеков, Георги Гвоздейков.
„Сиреч нито един от тези принципи не е спазен. Нито един. Иначе звучи много добре. И аз потвърждавам, че ние сме точно за това. Въпросът е, че дяволът чете така Евангелието. Дадох ви факти, оборете ме. Кажете – не сте прав, г-н Борисов. Те действат точно обратното“, заяви лидерът на ГЕРБ.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
ЗАКРИВАТ ГЕРБ: Мастията на Путин Бойко Борисов е Следващия в Списъка МАГНИТСКИ ! https://narod.bg/2023/02/15/сащ
ПРЕДАТЕЛ ! Бойко Борисов от СИК Построи Турски Поток с Български Пари по Заповед на ПУTИН https://rb.gy/7qnm9
ГЕРОЙ ! Киро Харварда ЗАНУЛИ Руското Посолство и Консулства ! Прати 70 Шпиони Н.АXУЙ !
Спокооооойноооо, леко, не се нервете бееееее, еййййй !!! От Господарското Ви посолство ще Ви се обадят с назначенията и готово.... Магнитски още малко ще Ви се разминава, ще свършите още мръсотийки против МАЙКА БЪЛГАРИЯ и чааааак тогава америте ще Ви вземат ваичките пткраднати от НАС ПАРИ.... ЩЕ ОСТАНЕ САМО ПРЕДАТЕЛСТВОТО И ПОЗОРА ЗА БЪЛГАРИЯ.... РОБИ, РОБИ, РОБИ.... НИЩО ДРУГО НЕ СТЕ ВАИЧКИ 33 ГОДИШНИ ПРЕДАТЕЛИ.... КАК СПИТЕ БЕЕЕЕЕЕ ???
Не разбрахте ли, че всичко е ПУНТА МАРА и ПРАХ В ОЧИТЕ за елементарния електорат на сглобкаджиите! Демек оправдание, защото електоралните загуби няма да са, ама никак малко! Но, как ще изпуснат милиардите от Плана за възстановяване и устойчивост?!? Вярва ли ви се? Как ще изпуснат назначението на техни хора в регулаторите? Не, тези хищници ще глозгат заедно бедната ни държава!!! Горко на народеца!
Чyвали сте за подобрената формyла на Bиагpa, кoято е 3 пъти поeфективнa и напълно бeзопаcна на всяка възpаст, както и лекyва мъжки зaболявaния и пoдмлaдява. Аз лично го опитax и сега го препоръчвам на вcички. Ето какво пишaт за нея: https://do.my/bluestone
Бойко не разбра ли? Ром като е винаги лъже. Ако имаш още съмнение за Киро.
4екмeджет0 е н@гъzил кикимявк@та да пр@ви джумbуши дънд@ния да стаvа
Вервайте му! 3 попа са го галили по главата!
Обзалагам се, че не може да изброи имената на 4те автора на Евангелието!